Porsche Araç Oluşturucu
Porsche Araç Bulucu
Görüntülü Konuşma Randevusu
Biz Sizi Arayalım
Porsche Merkezleri
Porsche Servis Randevusu
Menu
Porsche Merkezi Bul

Doğuş Oto Maslak Porsche Ekip

Satış

Gülin Özçelik
Satış Yetkilisi
Tel: 0 (212) 366 96 42
E-mail: gozcelik@dogusoto.com

Aykut Saygılı
Satış Yetkilisi
Tel: 0 (212) 456 64 43
Email: asaygili@dogusoto.com

Tuğba Gemicioğlu
Satış Danışmanı
Tel: 0 (212) 366 96 51
E-mail: tgemicioglu@dogusoto.com

Sadrican Sağdur
Satış Danışmanı
Tel: 0 (212) 366 96 51
E-mail: ssagdur@dogusoto.com

Elif Bilgin
Müşteri Danışmanı
Tel: 0 (212) 366 46 09
E-mail: Ebilgin@dogusoto.com

Gürkan Cinperi
Sevk ve Teslimat Elemanı
Tel: 0 (212) 366 51 51
E-mail: gcinperi@dogusoto.com

Satış Sonrası Hizmetler

Gürol Peker
Servis Danışmanı
Tel: 0 (212) 366 51 98
E-mail: gpeker@dogusoto.com

Fatih Altuncu
Servis Danışmanı
Tel: 0 (212) 366 51 97
E-mail: faltuncu@dogusoto.com

Turgut Özkan
Servis Danışmanı
Tel: 0 (212) 366 46 53
E-mail: tozkan@dogusoto.com

Ece Ergenekon
Müşteri Danışmanı
Tel: 0 (212) 366 51 95
E-mail: eergenekon@dogusoto.com

Serkan Özdemir
Formen
Tel: 0 (212) 366 51 71
E-mail: sozdemir@dogusoto.com

Tuğrul Balaban
Dispozisyon/Garanti Sorumlusu
Tel: 0 (212) 366 50 15
E-mail: tbalaban@dogusoto.com

Ceyhun Diş
Teknisyen
E-mail: cdis@dogusoto.com

Kerem Meral
Teknisyen

Erdi Çelik
Teknisyen

Samet Yaman
Teknisyen

Ahmet Zorlu
Teknisyen
E-mail: azorlu@dogusoto.com

Volkan Or
Teknisyen
E-mail: vor@dogusoto.com

Mehmet Yılmaz
Teknisyen
E-mail: mehyilmaz@dogusoto.com

Murat Yüksel
Teknisyen
E-mail: myuksel@dogusoto.com

İbrahim Can
Teknisyen (Acil Servis)
Email: ıcan@dogusoto.com

Ali Aslan
Hasar Danışmanı
Tel: 0 (212) 366 46 61
E-mail: alaslan@dogusoto.com

Fatih Geyik
Yedek Parça Sorumlusu
Tel: 0 (212) 366 51 19
E-mail: fgeyik@dogusoto.com