Porsche Araç Oluşturucu
Porsche Araç Bulucu
Görüntülü Konuşma Randevusu
Biz Sizi Arayalım
Porsche Merkezleri
Porsche Servis Randevusu

E-Mobilite & E-Performans

Performans, elektriklendi. - Porsche E-Performance.
Performans, elektriklendi.
Porsche E-Performance.

Performans, G-force, adrenalin. Bunlar bizim geleneksel değerlerimiz. Peki bugün biz yarına baktığımızda Porsche’de ne görüyoruz? Elbette geleceğin spor arabasını görüyoruz. Tam anlamıyla özgün. Maksimum sürüş keyfini, sofistike şarj altyapısını ve öncü bağlanabilirlik sistemini bir araya getiren genel bir konsepte sahip. Ve spor aracınızın sürücüsü olarak başrolde siz varsınız.

Herşey için tek bir platform.

Yüksek Performanslı Şarj.

800 volt’luk mimarisi ile Taycan 270 kW’a kadar şarj kapasitesine sahip ve optimum koşullar altında 5 dakikada 100 km menzile (WLTP) şarj edilebiliyor¹. Bu sayede araç, sürücüsünün gün boyunca planladığı her şeye hazır: Sürüş.

¹Optimum koşullar: > 270 kW, > 850 V’lık CCS hızlı şarj istasyonu, 30 °C - 35 °C aralığındaki batarya sıcaklığı ve en az % 5’lik batarya doluluğu.

Bataryalarınızı şarj edin.

Yeni bir mobilite kavramı, ancak aracın ötesine uzanabildiğinde yenilikçi olabilir. Bu perspektifle Porsche E-Performance kapsamlı bir altyapı sunuyor: evde ve yolda günlük kullanım için en uygun şekilde entegre edilmiş bir araç şarj portu ve akıllı şarj ekipmanı.

Taycan – tamamen elektrikli ilk Porsche.

Taycan, yenilikçi konsepti sayesinde geleceğe hazır. Taycan, tüm Porschemodelleri için her zaman belirleyici olan özelliklerle karakterize edildi: saf heyecan ve maksimum sürüş keyfi.

Taycan Modelleri
Dört kapılı spor sedan otomobil, tipik Porsche performansı ve her gün kullanılan özelliklere sahip bağlanabilirlik sistemine sahip benzersiz bir araç. Aynı zamanda, son derece gelişmiş üretim yöntemleri ve Taycan'ın özellikleri, sürdürülebilirlik ve dijitalleşme alanlarında yeni standartlar getiriyor.

Şarjlı (plug-in) hibrit modeller.

Şarjlı hibrit modellerimizde, birbirini ideal şekilde tamamlayan iki aktarma organı birleştirildi. İçten yanmalı motor, artan hız ile güç ve tork üretiyor. Bu sayede elektrik motoru hemen maksimum torka ulaşabiliyor. Bu da sizin için optimum performans anlamına geliyor. Yapmanız gereken tek şey bir düğmeye basmak.

Cayenne E-Hybrid
Yarış pistine yönelik hibrit teknolojisi. Tüm ekip için yeterli iç mekan. Segmentindeki ilk şarjlı hibrit modellerinden biri. Aynı zamanda en güçlü modellerden biri. 340 kW’lık (462 PS) güç ve 253 km/s’lik azami hız ile beş spor otomobil tutkununu koltuklarına yapıştırıyor.

Panamera E-Hybrid
Performans, verimlilik ve konfor. Her zaman ve her koşulda. Panamera 4 E-Hybrid modelleriyle mühendislerimiz cesaretin en önemli itici güç olduğunu kanıtladı. Ezberleri bozmak için. Perspektifi değiştirmek için. Ve harika şeyler yapmak için.

Porsche E-Performance’ı Keşfedin

Porsche E-Performance, elektromobilite ve geleceğin spor arabası hakkında daha fazla bilgi edinin.