Porsche Araç Oluşturucu
Porsche Araç Bulucu
Görüntülü Konuşma Randevusu
Biz Sizi Arayalım
Porsche Merkezleri
Porsche Servis Randevusu
Menu
Porsche Merkezi Bul

Porsche Onaylı Kullanılmış Araç

Akıp geçen zamanda ilham veren anlar yaşarken, ancak değerli anılar biriktirerek hayattan zevk alabiliyoruz. Porsche ailesi olarak, bizler de daha yüksek kalite ve kusursuzluğu mühendislik çalışmalarımız ile otomobillerimize yansıtarak motive oluyoruz.

Amacımız sürdürülebilirlik! Bu amacımızın gerçeğe dönüşmesi ise; kullanılmış araçlarınızı, yeniden ilk günkü performansını aratmayacak şekilde sizlere sunarak mümkün oluyor. Bunu da Porsche Onaylı Kullanılmış Araçlar bizlere sağlıyor!

Geleceği Yaşayan Değil, Geleceği Garantileyen Otomobiller

Porsche olarak, müşterilerimize bir dünya markasına sahip olmanın ayrıcalıklarını her zaman en yüksek kalite ile sorunsuz sunmaya çalışıyoruz. Çok titiz ve detaylı çalışmalar yürütürek teknisyenlerimizi daha iyi donanıma sahip olmaları için sürekli eğitiyoruz. Geleceği yaşayan değil, yaratan bir teknoloji hayali ile Porsche marka değerini her gün daha yukarıya taşıyoruz.

Bu kapsamda Porsche Onaylı Kullanılmış Araç Garantisi ile, satın almak istediğiniz kullanılmış aracı, tüm teknik kontrollerden geçiriyoruz ve size aracın teknik açıdan kalitesini onaylayıp garantileyerek teslim ediyoruz.

Neden Porsche Onaylı Kullanılmış Araçları tercih etmeliyim?

Porsche Onaylı Kullanılmış Araç Hizmeti, 111 Nokta Kontrol Formu olarak ifade edilen bir ön inceleme ile kullanılmış otomobil her açıdan ele alınır. Otomobilin verimliliği başta olmak üzere otomobil sahibini etkileyecek her hususu dikkatle ve özenle değerlendirilir. Bu kapsamda;

  • Onaylı kullanılmış araç kapsamında satın alınması planlanan aracın başta motor, kaporta, yürüyen aksamı ve diğer bütün bileşenleri detaylı bir şekilde incelenerek raporlanır.
  • 111 Nokta Kontrol Formu kapsamında aracın en önemli 9 bölgesi teknisyenler ve teknolojik ekipmanlarla test edilerek herhangi bir hata veya eksiklik olup olmadığı tespit edilir.
  • Tüm işlemler, Porsche güvencesi ile gerçekleştirilir, olası sorunlarınız için profesyonel destek hizmeti ile görüşerek çözebilme ayrıcalığı sunulur.
  • Porsche tarafından sağlanan garantiye ek olarak 24 aya kadar garantinizi uzatarak, hem sizi hem aracınızı koruma altında tutar.
  • Satılması için Porsche showroomlarına bırakılan otomobillere, 2 yıllık yeni araç garanti süresi tamamlanmışsa Porsche Onaylı Kullanılmış Araç Garanti hizmeti ücretsiz olarak sağlanır*. Size sadece profesyonel ve güvenilir satışın keyfini sürmek kalır.
  • Araç alım ve satım işlemlerini daha güvenilir ve daha hızlı hale getirir.

* 1 yıl süresince Uzatılmış Garanti bayimiz tarafından yapılmaktadır.

Amacımız; siz değerli müşterilerimize, ayrıcalıklı bir hizmet sunarak Porsche güvencesi ve onayı ile kullanılmış otomobil sahibi olmanın keyfini yaşatmak, konfor ve lüksü bir arada sunmaktır.

Porsche Onaylı Kullanılmış Aracın Satılması

Kullanılmış otomobil kavramını adeta baştan tanımlayan Porsche, kullanılmış otomobil satın alırken kafanızdaki hiçbir soruyu yanıtsız bırakmaz.

Porsche Merkezlerimiz ile aynı zamanda Porsche resmi web sitemizde satılan kullanılmış otomobillerin uzman teknisyenler tarafından detaylı kontrolleri yapılarak, gerekli bakım ve onarımları gerçekleştirilir. Size sadece, otomobilinizi sıfır bir araca en yakın statüde almanın ayrıcalığını ve Porsche onaylı uzatılmış garantisi altında uzun yıllar sürmeyi deneyimlemek kalır.

Porsche, araç sahiplerinin güvenle yolculuk yapmasını sağlamak her zaman ilk ve en önemli felsefemizdir.

Almak istediğiniz otomobil modelini, Porsche Merkezlerinde ya da aşağıdaki linki tıklayarak resmi Porsche web sitemizde inceleyebilirsiniz.

Porsche Araç Bulucu

Porsche Onaylı Kullanılmış Aracın Satın Alınması

Profesyonel teknisyenler tarafından büyük bir titizlik ile incelenen otomobillerin tüm kontrolleri yapılır. Bakım ve onarım işlemleri ise sadece orijinal Porsche yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilir.

Teknik değerlendirme olarak da kabul edilen bu safhadan geçen tüm otomobiller artık Porsche Onaylı Kullanılmış Araç statüsünde değerlendirilir ve aracınız showroomda ve porsche.com.tr de sıfır araçlarlar ile beraber Porsche standartlarında sergilenmeye başlar. Porsche Onaylı Kullanılmış Araç kapsamında değerlendirilmiş tüm otomobiller artık satışa ve alıma uygundur.

Müşterilerimize verdiğimiz değer ve hizmet anlayışı ile bir dünya markası olmanın gerekliliklerini yerine getirmekteyiz.

Neden Porsche Onaylı Kullanılmış Araç Garanti Hizmetini kullanmalıyım?

Aracınızı garanti altına aldığınız zaman aslında hayatınızı da garanti altına aldığınızı hatırlayın.

Porsche Onaylı Kullanılmış Araç Garanti hizmetinden faydalanmak için, aracınızın 111 Nokta kontrolünden geçmiş olması gerekir.

Porsche Onaylı Kullanılmış Araç Garanti hizmetinin en büyük avantajları ise;

  • Aracın henüz 200 bin km seviyesine ulaşmadığı durumlarda, araç sahibi dilerse uzatılmış garanti kapsamında, garanti süresini belirli aralıklarla yenileyerek 15 yıla kadar uzatabilmektedir*.
  • Porsche araçların değerine ve performansına doğrudan etki eden tüm detayların bakım ve onarımı sadece orijinal parçalar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Kullanılmış otomobil satmayı veya satın almayı çok daha cazip hale getirir.

Oluşabilecek tüm onarım** ve yedek parça maliyetlerini kapsayacak Porsche Onaylı Kullanılmış Araç Garanti işlemi ile aracınızın alım ve satım işlemlerini gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

En yüksek standartlarda müşteri memnuniyeti için her gün, daha iyiye doğru yol alıyoruz. Çıktığımız bu yolda, sizlerle her zaman daha mutlu yolcuklar yapmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Birlikte daha mutlu ve güvenli yolculuklarımıza…

* 13 yaşındaki bir otomobil için 2 sene, 14 yaşındaki bir otomobil için ise 1 sene süre ile garanti uzatılabilir.

** Uzatılmış Garanti poliçe şartları ve onarım kapsamı dahilinde.