Porsche Araç Oluşturucu
Porsche Araç Bulucu
Görüntülü Konuşma Randevusu
Biz Sizi Arayalım
Porsche Merkezleri
Porsche Servis Randevusu
Menu
Porsche Merkezi Bul

Vosmer Otomotiv Porsche

Bizi Arayın
Bize Yazın

İlgilendiğiniz konuları seçin (isteğe bağlı).

Vosmer Otomotiv Porsche

Vosmer Porsche’ye hoş geldiniz

Ege Bölgesi’nin tek Porsche Yetkili Satıcısı ve Servisi olan Vosmer Otomotiv, 2010 yılından beri Porsche prestijini müşterileriyle buluşturmaktadır.

2017 yılının Aralık ayından itibaren Bornova’daki yeni kompleksin içinde, modern mimari çizgilerle ve en son teknoloji kullanılarak inşaa edilen ve Porsche tutkunlarına hizmet veren Vosmer Porsche showroom, aynı anda 8 Porsche sergileme kapasitesine sahiptir ve markanın en yeni modellerine ev sahipliği yapmaktadır.

Vosmer Porsche showroomda, her biri Porsche konusunda uzman satış ekibi, müşteri taleplerinden yola çıkarak ihtiyaç analizi yapmak suretiyle, kişiselleştirilmiş Porsche modelleri hakkında müşterilerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Türkiye genelindeki 8 Porsche Merkezi’nden biri olan Vosmer, satış dışında tüm Ege Bölgesi’ndeki Porsche sahiplerine yetkili servis hizmeti de vermektedir. Gelişen teknolojileri yakından takip edip, her müşterinin talebine en hızlı ve en doğru şekilde cevap verebilmek için Porsche tarafından düzenlenen eğitim ve seminerlere katılan Vosmer Porsche satış sonrası hizmetler kadroları, uluslararası Porsche standartlarında servis kalitesinin sağlanmasında etkin rol oynamaktadırlar.

Satış ve servis hizmetlerinin yanında, Vosmer’de, orijinal aksesuarlardan, lisanslı Porsche Driver’s Selection ürünlerine, VDF Kredi hizmetlerine ve kaskoya kadar, Porsche sahiplerinin veya Porsche sahibi olmak isteyenlerin ihtiyacı olan her şey aynı çatı altında bulunabilmektedir.

Çalışma saatleri

Aradığınız Porsche'yi bulmanıza ne zaman yardımcı olabileceğimizi burada öğrenebilirsiniz. Sizi görmekten mutluluk duyacağız!

Satış:
Hafta içi
09:00 – 18:00
Cumartesi
09:00 – 17:00
Pazar
Kapalı
Servis:
Hafta içi
08:00 – 18:00
Cumartesi
08:30 – 13:30
Pazar
Hizmet vermemektedir.