Porsche Araç Oluşturucu
Porsche Araç Bulucu
Görüntülü Konuşma Randevusu
Biz Sizi Arayalım
Porsche Merkezleri
Porsche Servis Randevusu
Porsche Orijinal Parçaları

Yüksek performans, DNA'mızın bir parçasıdır.
Her Porsche orijinal parçasında olduğu gibi.

Her Porsche, yüksek performanslı bir spor otomobildir. Tüm bileşenlerin ideal etkileşimi ve mükemmel çalışıyor olması, bir Porsche'nin üstün performansının garantilenmesi için kritiktir. Bu, tüm araç için gösterdikleri tutkuyu ve hassasiyeti en küçük bileşenleri geliştirirken dahi gösteren mühendislerimizin görevidir.

Geliştirme aşamasındaki en büyük mücadelelerden biri, aşınmadır. Yüksek kaliteli bir yedek parça ile, daha yavaş, daha dengeli ve kontrollü aşınma elde edilir. Hızlı, dengesiz ve kontrolsüz aşınma, genellikle kötü ürün kalitesinden, uyumsuzluktan ve yetersiz uyarlamadan kaynaklanır.

Porsche servisinden Porsche orijinal parçaları, seri üretimden çıkış anındaki üstün performansı ve kaliteyi garanti eder, ilk gün yaşadığınız ve keyif aldığınız sürüş deneyimini korur. Porsche orijinal parçalarının uyumluluğu, onları aracınız için mükemmel seçenek haline getirir. Bunun anlamı, parçaların daha uzun ömürlü ve aşınmaya daha dayanıklı olması ve aracınızın değerinin en ideal şekilde korunmasıdır.