Porsche Araç Oluşturucu
Porsche Araç Bulucu
Görüntülü Konuşma Randevusu
Biz Sizi Arayalım
Porsche Merkezleri
Porsche Servis Randevusu

Porsche Tequipment Aksesuarları

Porsche - Weissach’ta tasarlandı ve test edildi
Weissach’ta tasarlandı ve test edildi
Porsche - Araç garantisi etkilenmez
Araç garantisi etkilenmez
Porsche - Günlük kullanım için uygundur
Günlük kullanım için uygundur
Porsche - Kişisel retrofit
Kişisel retrofit

Orijinal Porsche Tequipment Aksesuarları

Felsefe ve Geçmiş

İlham kaynağımız.
Porsche’nizle, zaten bir hayali gerçeğe dönüştürdünüz. Ama Porsche hayaliniz, hayal etmeye devam etmezseniz ne işe yarar? Tüm fikirleriniz için yeterince alan olmasaydı? Kısaca: Sizin yaşam tarzınız kadar kişisel olmasaydı? Teslimattan sonra dahi bir Porsche’yi daha da iyi hale getirmeye devam edebilmek. Sıradanlaştırmadan, onu daha kişisel, her gün kullanıma daha uygun hale getirmek. Bizim ve birçok Porsche tutkununun iddiası bu.
1950’lerin başları.
Kişisel ihtiyaçların geçmişi, uzun bir geleneğe dayanıyor. Bir otomobilin günlük kullanılabilirliğini iyileştirme fikri 1950’lerin başlarında dahi açıkça görülebiliyordu. Bunun en iyi örneği, kişiye özel kayak ekipmanı taşıyıcıların üretilmesiydi. Bu fikir, 1972 yılından itibaren Porsche Parça Servisi tarafından benimsendi. O zamanlar, ürün yelpazesi çoğunlukla jant göbeklerinden ve paspaslardan oluşuyordu.
Ürün programının genişletilmesi.
Ürün programının genişletilmesi, kısa zamanda büyük bir hız kazandı. Çünkü, ek aksesuarlar için çok sayıda fikir vardı. Örneğin, Porsche Cabriolet modelleri için ilk rüzgar deflektörü geliştirildi ve 944 ve 968 modelleri için birer aksesuar olarak sunuldu. Bisikletler, kayaklar ve daha fazlası için pratik taşıma çözümleri de yelpazeye katıldı.
1995 – Porsche Tequipment’ın doğumu.
Orijinal Porsche aksesuarlarına giderek artan talep, bölümün bir sonraki adımının temelini oluşturdu: 1995 yılında, Porsche Tequipment doğdu.
Porsche Tequipment ürün yelpazesi.
Porsche Tequipment, retrofit kişiselleştirme amacıyla kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunuyor. Ürün yelpazesi, bir yandan örneğin modele özgü taşıma sistemleri şeklindeki avantajları artırıyor. Diğer yandan, daha duygusal ve daha keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor: spor egzoz sistemlerinden ve karartılmış farlar gibi görsel kişiselleştirme seçeneklerinden eşsiz tasarımlara sahip jant setlerine.
Porsche Tequipment ilkesi.
Porsche Tequipment ürünleri, araç bir bütün olarak düşünülerek geliştirilir. Otomobilleri yaratan mühendisler ve tasarımcılar tarafından. Bu çalışmaların büyük bölümü, Weissach’taki Porsche Geliştirme Merkezi’nde gerçekleştirilir. Araçlar gibi, tüm aksesuar ürünleri de geliştirilmeleri sırasında kapsamlı testlere tabi tutulur. Birer aksesuardan çok daha fazlası olduklarından, her biri ahenkli bir genel konseptin parçasıdır. Bir Porsche'nin parçası.
1997 - kurum içinde tasarlanan ilk jant.
Porsche tarafından tasarlanan jant setleri de Porsche Tequipment ürün yelpazesinin önemli bir bölümünü oluşturur. Aksesuarlar programının en çok satanları haline geldiler. 1997 yılında, Porsche Tequipment tarafından tasarlanan ilk jant tanıtıldı: ilk Boxster nesli için 17 inç Dyno jant. Bir retrofit seçeneği olarak da sunulan jant, Porsche Tasarım Stüdyosu’nun yakın işbirliğiyle üretildi. Bu, birlikte gerçekleştirilecek birçok geliştirme projesi için bir temel taşıydı.
Motor sporları aksesuarları.
Porsche Tequipment, 2008 yılından bu yana motor sporları aksesuarları da sunuyor. Her gün kullanım için tamamen pratik ve yolda kullanımı onaylı. Üstün performans ve sıra dışı bir görünüş için. Görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz, 30.000’den fazla yarış galibiyetinin deneyimi.
E-Performans aksesuarları.
Porsche Tequipment, 2013 yılında yeni bir sayfa daha açtı: 918 Spyder süper spor otomobil için E-Performans aksesuarları. Panamera S E-Hybrid ve Cayenne S E-Hybrid için sunulan yelpaze, geleceğe yönelik bu tutarlı trendi pekiştirdi.
20 yıldan fazla Porsche seviyesinde kalite.
20 yıldan fazla deneyim ve bilgiyle, Porsche Tequipment tek bir şeyi ifade ediyor: Porsche seviyesinde kalite. Porsche’niz için özel olarak ve tüm araç bir bütün olarak düşünülerek tasarlanan aksesuarlar. Porsche’nizi ihtiyaçlarınıza göre kolaylıkla uyarlamanıza olanak sağlayan yüksek kaliteli ürünler. İstediğiniz zaman, basitçe. Porsche’nize ve aynı zamanda size tamamen uyumlu ürünler.

Porsche Tequipment aksesuar yelpazesi

Porsche Tequipment Aksesuar Kataloğu

Bir Porsche Merkezi Bul

İletişim Bilgileri