Porsche Araç Oluşturucu
Porsche Araç Bulucu
Görüntülü Konuşma Randevusu
Biz Sizi Arayalım
Porsche Merkezleri
Porsche Servis Randevusu
Menu
Porsche Merkezi Bul
Porsche Satış Sonrası Hizmetler

Porsche Satış Sonrası Hizmetler

Bir Porsche sadece bir araba değildir. Gerçekten özel spor otomobil sürücüleri, yani sizin için tasarlanan özel bir spor otomobildir. İşte tam da bu yüzden sizi herhangi birisine değil, özel bir ekibe emanet ediyoruz: Porsche Yetkili Servis ekibimize Özelleşmiş ürün ve hizmetlerle ama hepsinden önemlisi, 70 yıllık spor otomobili uzmanlığının getirdiği deneyim ve bilgi birikimiyle her zaman arkanızda olan bir ekip. Personelimizin Porsche’nin eğitim merkezlerinde katıldığı çeşitli eğitimlerle aracınız için uzmanlaşmasını sağlıyoruz. Sonuç olarak, çalışanlarımız modellerimizin her birini en ince ayrıntısına kadar yakından tanıyor ve Porsche’nizi nasıl koruyacağınızı en iyi şekilde biliyorlar. Tüm süreçlerde en yeni arıza teşhis teknolojilerini, özel araçlarını ve yalnızca Porsche Orijinal Parçalarını kullanıyoruz. Zaten, spor arabanıza, onu geliştirenlerden daha iyi kim bakabilir ki?

Porsche Assistance

Bir Porsche sürülmek ister: Daima en iyisi.

Bir Porsche sürülmek ister: Daima en iyisi.

Daima mobil. Yılda 365 gün. Günde 24 saat. Avrupa çapında. Porsche Assistance mobilite garantisi ile. Size ve tüm yolcularınıza güvenilir yardım ve destek sağlar. En önemlisi için zamanınız olsun diye: Sürüş keyfi.

Bize Ulaşın

Porsche Mobilite Garantisi

Porsche Mobilite Garantisi

Yaşı kaç olursa olsun tüm Porsche modelleri yola devam garantisi altında.

Porsche aracınızın bakımlarını yetkili servislerimizde yaptırın, 1 yıllık ücretsiz Mobilite Garantisi ile yolunuza güven içinde devam edin. Üstelik yaş sınırı olmadan, Türkiye'nin her yerinde 7 gün 24 saat.

Devamını Oku

Porsche Segment Kampanyası

Efsanenin Servis Hizmetinin sundukları

Mühendislik departmanımız, zamansız spor arabalarının geliştirilmesi amacıyla devamlı yoğun mesaidedir. Porsche Yetkili Servis ekibimizle, spor otomobilinizin mükemmel durumda kalmasını sağlamak için size özel hizmetler ve ürünler sunmak için çalışıyor. Aracınızın yaşına göre size özel koşullar sunarak Porsche’nize olan bağlılığınızı kutlamak ve ödüllendirmek istiyoruz. Ayrıca, Porsche Yetkili Servis ekibimiz servisimize yaptığınız ziyaretiniz esnasında size özel bir sürpriz sunmaktan için mutluluk duyacaktır.

2 yaş üstü araçlar için :

  • İşçilik İndirimi: %10
  • Parça İndirimi: %10
  • Mobil yağ İndirimi: %15

4 yaş üstü araçlar için :

  • İşçilik İndirimi: %25
  • Parça İndirimi: %25
  • Mobil yağ İndirimi: %25

7 yaş üstü araçlar için:

  • İşçilik İndirimi: %30
  • Parça İndirimi: %30
  • Mobil yağ İndirimi: %30

Servis ekibimiz, Porsche’nize uygun hizmet ve ürünler hakkında size bireysel danışmanlık hizmeti sunmayı dört gözle bekliyor. Sonuç olarak, Porsche’nizin değerini koruyarak her an yolları fethetmeye hazır olmasını ve spor arabanızın potansiyelinin tamamını kullanmanızı sağlayacağız.