Porsche Araç Oluşturucu
Porsche Araç Bulucu
Görüntülü Konuşma Randevusu
Biz Sizi Arayalım
Porsche Merkezleri
Porsche Servis Randevusu

Heyecanlı bir okulda, yarış pistinde geliştirildi.

Başarılı olabilmek için, nereden geldiğinizi unutmamalısınız. Biz unutmadık. Her bir Porsche'nin kökü yarış pistindedir. Takım çalışmasının kritik olduğu, her saniyenin önemli olduğu, hızın ve performansın kritik olduğu yerden. Hizmetlerimizi de bu doğrultuda tasarladık. Hizmet performansımız, beklediğiniz gibi Porsche'nizin performansıyla paraleldir.

Size faydası

Yetkin personel.

Yüksek seviyede kalifiye eğitmenler global eğitim merkezlerimizde her gün teknik ve teknik olmayan içerikler sunmaktadır. Porsche tarafından atölye ve servis personeli için özel olarak geliştirilmiş kalifikasyon programları ile. Ve 60 yıldan uzun geçmişe dayanan spor otomobil geliştirme deneyimini ve bilgisini kullanarak.

Özel aletler.

Her teknisyen kullandığı aletler kadar profesyoneldir. Bu nedenle Porsche merkezlerinde son derece özel teknolojiler kullanılır. Örneğin hata belleğini okumak ve silmek için bir teşhis cihazı, seramik fren disklerindeki aşınma ve yıpranmayı tespit etmek için PCCB fren diski test cihazı veya yüksek voltajlı araçlarda voltaj bulunmadığını manuel olarak kontrol etmek için bir yüksek voltaj test adaptörü.

Porsche Orijinal Parçaları.

Porsche Orijinal Parçaları, orijinal otomobilinizin orijinal kalmasını sağlar. Onarımdan veya bakımdan sonra dahi. Yedek parçalar ve değişim parçaları, aracınız için en ideal şekilde üretilir ve yüksek Porsche kalite standartlarını karşılar. Bu, hem fren diskleri gibi güvenlikle ilgili yedek parçalar, hem de gövde panelleri için geçerlidir. Maksimum güvenlik, güvenilirlik ve değerin korunması için.

Değerin korunması.

Bir hayalin değeri nedir? Ve değerini ne kadar koruyabilir? Bu, bakımının kalitesine ve düzenliliğine bağlıdır. Porsche'niz uzun vadede değerini yalnızca Porsche servisi tarafından tutarlılıkla bakım işlemlerinden geçirilirse koruyabilir. Porsche'nizin keyfini çıkarmaya devam edebilmeniz için.

Birebir görüşme alanı ve servis süreci

Porsche - Tam plana göre: atölye ziyaretiniz.

Tam plana göre: atölye ziyaretiniz.

Hiçbir şeyi şansa bırakmayın. Bu da tipik olarak Porsche. Bu nedenle Porsche merkezi atölyenizi her ziyaret ettiğinizde, standart bir süreç izlenir. Randevu ayarlamadan ve kabul sürecinden onarıma, kalite kontrolüne ve araç iadesine kadar. Tutarlı bir hizmet için.

Aracınızda yapılacak işlemleri ve nedenlerini en başından itibaren bileceksiniz: doğrudan kabul sistemimiz sayesinde. Servis danışmanımıza eşlik ederek, aracınızın görsel kontrolüne bizzat katılabilirsiniz. Bir kontrol listesi kullanılarak, gerekli işlemler açıklanacak ve not alınacaktır. Böylece, yapılacak işlerin kapsamını ve detaylarını, aynı zamanda fiyat, dinamik onarım gibi olası onarım alternatifleri, onarım süreleri ve öneriler gibi konuları servis danışmanı ile doğrudan atölyede tartışma fırsatına sahip olursunuz. Ve tabii ki, Porsche'nizle ilgili diğer tüm konular ve seçenekler hakkında size yardımcı olacaklardır. Çünkü, özellikle söz konusu sizin istekleriniz olduğunda, hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz.

Müşteri yorumları

"Aracımı bir yere bırakıp üzerinde kimin çalıştığını bilememek yerine, servis danışmanı ile kişisel temas benim için çok önemli. Porsche merkezindeyken emin ellerde olduğumu ve benimle iyi ilgilenildiğini hissediyorum. Ailemin bir üyesiyle birlikteymişim gibi."

(Almanya'dan bir Cayenne ve Boxster müşterisi)

"Porsche merkezleri benim için mükemmel, çünkü modellerini A'dan Z'ye çok iyi anlıyorlar. Aracımı bir gün satacak olsam dahi, değerini korumuş olacağını bilmek güzel. Çünkü bakımları düzenli bir şekilde Porsche tarafından yapılıyor."

(Fransa'dan bir Boxster müşterisi)

"Hizmet ve tavsiyeler son derece profesyonel. Servis danışmanı doğrudan aracın üzerinde tüm detayları belirtiyor."

(Almanya'dan bir Panamera ve 911 müşterisi)

"Aracınızın servis işlemlerini Porsche'de yaptırmak çok akıllıca. Bu bir yatırım. Çünkü aracınızı emanet ettiğiniz insanların ona çok iyi bakacaklarından emin olmak istersiniz."

(ABD'den bir 911 ve Cayenne müşterisi)

"Servis teknisyenleri çok iyi eğitilmiş. Aracımın neye ihtiyaç duyduğunu biliyorlar. Ve onlara tamamen güveniyorum."

(Çin'den bir 911 müşterisi)

"Porsche teknisyenleri her şeyi kontrol ediyor. Bu da güvenliği garantiliyor. Ve en önemlisi: sizin ve aileniz için güvenlik."

(Çin'den Panamera, 911 ve Boxster müşterisi)

"Aracınızın güvenilirliğini korumak istiyorsanız, servis işlemlerini bir Porsche merkezinde yaptırmalısınız."

(Fransa'dan bir 911 müşterisi)