Modeller
Ana navigasyon
Ana navigasyon

Cayenne Coupé modelleri

Performans ile şekillendi.
Bu model. Yıllardır vardı ancak daha da gelişti. Yükseltildi. Alçaltıldı. Ama hep aynı kaldı. Bu model yarışları kazandı. Bir çok yarışı. Onu herkes biliyor, herkes tanıyor. Gece. Siste. Gözleri görmese de. Bu model olduğumuz her şeyi anlatıyor.

Yeni Cayenne Coupé.
Porsche - Cayenne Coupé
Porsche - Cayenne Coupé
Porsche - Cayenne Coupé

Öne çıkan özellikler

GÖRÜNTÜLE

Panoramik sabit cam tavan: gökyüzünü daha net görebilmeniz için

PERFORMANS

Spor Chrono Paket: hızlı atletizm

ŞEKİL

Dış tasarım: ikonik 911 flyline, uyarlanabilir arka rüzgarlıkla tamamlanmış

DAHA FAZLA BİLGİ

En son Cayenne Coupé’nizi yapılandırın.

GÖRÜNTÜLE

Görünüm

Gerçek bir ifade.

İç
Dış

Büyük panoramik sabit cam tavan, tüm yolcu bölmesini kaplar ve iç mekanı ışıkla aydınlatan çağdaş, açık bir his sunar. Cam tavan gerekirse bir iç güneş perdesi ile gizlenebilir.

Işıkla veya kesin performansla dolu bir iç mekan

Söz konusu performans olduğunda, fazla olan her bir gramdan kurtulma savaşı esastır. Hafif spor paketleriyle panoramik sabit cam tavan, çevresi çizgili bir karbon tavanla değiştirilebilir. Bu, görsel açıdan etkileyici kalırken, modeline göre yaklaşık 22 kilogramlık bir tasarruf anlamına gelir; ki bu da spor otomobil dünyasında dikkat çeken bir sonuçtur.

PERFORMANS

Performans

Güç, tek başına yeterli değildir. Onu kontrol de edebiliyor olmanız gerek.

Spor Chrono Paketi, çok fonksiyonlu Spor direksiyondaki mod anahtarı ile dört ayar imkanı sunar: ‘Normal’, ‘SPOR’, ‘SPOR PLUS’ ve ‘Bireysel’. Coupé'nizin şasisini ayarlayabilir ve dinamiklerini anında ve ellerinizi direksiyondan çekmeden sürebilirsiniz.

Odak noktası: eğitim sonuçlarınız.

Maksimum güce hemen erişmek istiyorsanız, Spor Chrono Paketi ek bir fonksiyon daha sunar: bir düğmeye dokunarak, mod anahtarının ortasındaki SPORT Response düğmesi yaklaşık 20 saniye boyunca optimum reaksiyon sağlar.

Merkezi olarak ayarlanmış 12,3 inç dokunmatik ekranı ve ergonomik çok fonksiyonlu Spor direksiyon simidi ile Porsche Gelişmiş Kokpit’in ve Porsche Connect’in sürücü odaklı tasarımı tamamen yola konsantre olmanızı sağlar. Hiçbir konuda endişeye kapılmadan - bir sonraki eğitim seansınız hariç.

ŞEKİL

Şekil

Performansla şekillendirildi.

Kapalı
Açık

Cayenne Coupé'nin dış tasarımı çarpıcı, dikkate değer ve zarif. İkonik 911 uçuş çizgisi, havalı tavan rüzgarlığı üzerinden farlardan kusursuz arka lamba şeridine uzanıyor ve dinamik parlak noktalar ve uyarlanabilir arka rüzgarlık ile kaplanıyor. Görsel odak noktaları geniş gövdeyi ve kaslı omuzları kapsıyor.

Maksimum performans için ideal zemin.

Cayenne Coupe modelleri aktif aerodinamikler akılda tutularak tasarlanmıştır. 135 mm'ye kadar uzatma özelliğine sahip uyarlanabilir arka rüzgarlık, her durum için mükemmel bir bastırma kuvveti sağlar. Ön hava girişlerindeki aktif plaklar, yanmalı motor için verimli ısınma programını destekler.

360°

Keşfet
Keşfet
Cayenne Coupé
250 kW/340 PS
Güç (kW)/Güç (hp)
6,0 s
Sport Chrono Paket ile 0-100 km/h hızlanma
9,4 – 9,3
l/100 km
215 – 212
g/km
Porsche - Cayenne Coupe Porsche - Cayenne Coupe Porsche - Cayenne Coupe

Teknik Özellikleri

Cayenne Coupé - Teknik Özellikleri
Aks mesafesi: 2.895 mm
Uzunluk: 4.931 mm Yükseklik: 1.676 mm
  Manuel PDK
Güç (kW) - 250 kW
Güç (hp) - 340 PS
d/dk maksimum güç - 5.300 - 6.400 r/min
Sport Chrono Paket ile 0-100 km/h hızlanma - 6,0 s
Maksimum hız - 243 km/h
Model Karşılaştırma

Renkler & Jantlar

Özellikler

Performans
Performans
Sport Chrono Paketi
Gösterge tablosundaki analog kronometreye ek olarak, Sport Chrono Paketi, çok fonksiyonlu spor direksiyon simidinde dört ayar arasında seçim yapabilmek için kullanılabilen bir mod düğmesi içeriyor: Normal, SPORT, SPORT PLUS ve Bireysel. Bu şekilde, örneğin, Coupé’nizin şasi ve sürüş dinamiklerini bir an içinde ayarlayabilirsiniz. Boylamasına ve yanlamasına hızlanma ile ilgili bilgiler gösterge grubundaki ekranda, tur süreleri için bir performans ekranı da Porsche Communication Management’ta (PCM) bulunabilir.

Sekiz vitesli Tiptronic S

Bu Coupé’nin atletiklik derecesi size bağlıdır. Burada önemli olan tek şey, yeniden geliştirilen 8 vitesli Tiptronic S’in size ayak uydurabilmesidir. Ek olarak, tüketim azaltılmış ve konfor artırılmıştır.

Rölantili sürüş

Yakıt tasarrufu yapmak için rölantili sürüş adı verilen uygulama bazı durumlarda kullanılabilir. Motorun şanzımanla bağlantısı kesilir ve rölanti devrine düşürülür.
Şasi
Şasi
Porsche Yüzey Kaplamalı Fren (PSCB)
Yeni seramik kaplama (tungsten karbür), dökme demir fren disklerinin uzun bir hareketsizlik döneminden sonra bile parlak kalmasını sağlar. Çünkü bu seramik kaplama paslanmaz ve fren tozu miktarını önemli ölçüde azaltır. Porsche Yüzey Kaplamalı Fren (PSCB), ağır yüklerde bile dengeli frenleme sağlar.

Porsche Seramik Kompozit Fren (PCCB)

Porsche Seramik Kompozit Fren’in (PCCB) çapraz delinmiş seramik fren diskleri, en zorlu koşullarda bile ideal frenleme performansı ve dolayısıyla mükemmel solma direnci sayesinde daha kısa frenleme mesafesi sağlar. Seramik fren diskler, bunlarla karşılaştırılabilecek dökme demir disklere göre yaklaşık %50 daha hafiftir ve dolayısıyla sürüş dinamikleri üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

Porsche 4D Şasi Kontrolü

Porsche 4D Şasi Kontrolü, süspansiyon kontrolüne yeni bir boyut ekler. Boylamasına, yanal ve dikey hızlanmaya göre mevcut sürüş durumunu analiz eder. En iyi sürüş koşullarını hesaplar ve tüm şasi sistemlerini gerçek zamanlı olarak optimize eder: dördüncü boyut. Optimize edilmiş bir genel performans için.

Porsche Dinamik Şasi Kontrolü (PDCC) ve Porsche Torklu Yön Verme Plus (PTV Plus)

Porsche Dinamik Şasi Kontrolü (PDCC), aktif bir devrilme dengeleme sistemidir. Sistemin elektromekanik stabilizatör çubukları, viraj alma manevraları sırasında yanal gövde hareketini aktif şekilde en aza indirir. ek olarak, düz olmayan zeminde yanal dengesizliği de en aza indirir. Sonuç: iyileştirilmiş çeviklik ve sürüş dinamikleri. Porsche Torkla Yön verme Plus (PTV Plus) ile birlikte sürüş dengesi ve direksiyon davranışı da iyileştirilir.
Sport Chrono Paketi
Sport Chrono Paketi
Hafif spor paketi
Hafif spor paketinin üç versiyonu bulunmaktadır. Üç versiyon da kontörlü karbon tavan ve karbon difüzör kaplaması, 22 inç GT Design jantlar Cayenne Turbo Coupé için spor egzoz sistemi içeren SportDesign paketine sahiptir. Siyah iç mekanda sizi karbon iç paket karşılar: ortaları geleneksel elmas desenli kumaştan yapılmış dört Spor (kısmi) deri koltuk. Tavan döşemesi ve direksiyon simidi, Alcantara® ile kaplanmıştır.

Hafif spor paketi, siyah*

Hafif spor paketinde arka çamur koruma plakası, tekerlek davlumbazı kalıpları, yan etekler, kapı yan çubukları, ön çamur koruma plakası, hava giriş ızgaraları, siyah boyalı (mat) yan kanatlar ve saten siyah boyalı 22 inç GT Design tekerlekler opsiyon olarak sunuluyor.
Porsche Exclusive Manufaktur

Hafif spor paketi, karbon**

Hafif spor paketi, karbon eklenti hava kanatları ve karbon dış ayna üst kaplamaları. Hava giriş ızgaraları ve ayna alt kaplamaları, siyah çok parlak yüzeye sahiptir.
Porsche Exclusive Manufaktur

*10/2019’dan itibaren geçici olarak mevcuttur.

**01/2020’den itibaren geçici olarak mevcuttur.

Porsche E-Performans
Porsche E-Performans
Şarj etme altyapısı
Eğitim ve yenilenme bir aradadır. Bu nedenle, hedefimize ancak sürüş keyfi ile şarj işlemi arasında yumuşak bir geçiş olduğunda varabiliriz. Yenilikçi şarj konseptimizin Porsche deneyimi için belirlediğimiz yüksek standartları karşılıyor olmasından dolayı aracınızı yolda olduğu gibi evde de aynı rahatlıkla şarj etmenize olanak tanıyan her şey dahil bir hizmet sunuyoruz.

Evde şarj

Farklı şarjlar kullanmanız mümkün: Porsche Mobile Charger (Mobil Şarj Cihazı) veya Porsche Mobile Charger Connect (Mobil Şarj Cihazı Bağlantısı)*. İlave bir ekrana sahiptir ve akıllı telefonunuzla sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Şarj cihazınızı saklamak için yalnızca pratik bir duvar montajına veya şarj kaidesine ihtiyacınız olacak.

Yolda şarj

Mevcut şarj ekipmanı içerisinde bagaj bölmesinin altında bulunan kısımda saklanabilen ve halka açık şarj istasyonlarında kullanıma uygun bir şarj kablosu bulunmaktadır. Bu şekilde herhangi bir halka açık şarj istasyonunda aracınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Eğer kolay bir şekilde erişebileceğiniz bir şarj kaidesi yoksa, ama sadece bir elektrik bağlantısı varsa, tabii ki yolda Mobil Şarj Cihazı veya Mobil Şarj Cihazı Bağlantısını da kullanabilirsiniz.

Porsche Şarj Hizmeti**

Porsche Şarj Hizmeti, tüm ilgili ülkeler ve sağlayıcılar için halka açık şarj kaidelerine kolay erişim sağlamaktadır. Her bir sağlayıcıya kayıt olmanıza gerek bulunmamaktadır. Yalnızca bir kimlik doğrulama cihazıyla (RFID kartı veya akıllı telefon uygulaması) kullanılabilir. Faturalar, ay sonunda Porsche hesabınız üzerinden nakit ödeme yapmadan güvenilir bir şekilde kesilir ve şarj geçmişiniz ile birlikte çevrimiçi olarak görüntülenebilir.* Akıllı Performans Şarj paketi ile birlikte 12/2019 tarihinden itibaren satışa sunulacak.
** Başlangıçta sadece seçili ülkelerde satışa sunulacak. Daha fazla ülke planlanmıştır. Ülkenizde Porsche Şarj Hizmetinin mevcut olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, lütfen http://www.porsche.com/connect-store adresini ziyaret ediniz.

Bilgi-eğlence
Bilgi-eğlence
BOSE® Surround Ses Sistemi
BOSE® Surround Ses Sistemi, 14 amplifikatör kanalı içerir. Toplam çıkış: 710 watt. Ayrı bir bas hoparlörü ile 14 hoparlör, dengeli, aslına uygun olarak üretilmiş bir akustik model sağlıyor. BOSE® SoundTrue geliştirme teknolojisi, MP3 gibi sıkıştırılmış dosya formatları için daha da iyi ses kalitesi ve dinamikler sağlar. AudioPilot Ses Dengeleme Teknolojisi, statik gürültüyü dengeler.

Burmester® 3D Birinci Sınıf Surround Ses Sistemi

Sessiz lütfen. toplam 1.455 wattlık çıkış, 400 wattlık D sınıfı dijital amplifikatör dahil 21 bireysel olarak kontrol edilen hoparlör, iki yönlü orta sistem ve 2.500 cm²’den fazla toplam diyafram yüzey alanını tanıtıyoruz. A-direklere entegre edilen hoparlörler ve özel bir Auro-3D® algoritmasının kullanılması ile oluşturulan yeni 3D ses deneyimi de çok etkileyici. Zarif şekilde galvanizlenmiş kaplamalar ve belirli hoparlörlerdeki “Burmester®” logoları, Coupé’nin seçkinliğini vurguluyor ve mükemmel şarkılar eşliğinde her türlü çalışmayı daha da verimli kılıyor.
Aydınlatma ve yardım sistemleri
Aydınlatma ve yardım sistemleri
Uyarlamalı hız sabitleyici içeren Porsche InnoDrive*
Spor konusunda odaklanma en önemli konudur. Sürüş sırasında hiçbir şeyin dikkatinizi dağıtmamasını sağlamak için, uyarlamalı hız sabitleyici öndeki araçla olan mesafenizi otomatik olarak korur. Sistem, Porsche InnoDrive ile birlikte ek yenilikçi fonksiyonlar ile geliştirilmiştir. Sistem, hızınızı öngörülü bir şekilde optimize eder ve yolunuzun üstündeki hız sınırlarını ve yol eğimlerini tanıyarak vites değişim stratejisini ideal bir şekilde bunlara göre uyarlar. Diğer bir bileşen de Aktif Şerit Koruma’dır. Bu özellik, büyük şehir içi yollarda ve otobanlarda, trafik sıkışıklıklarında bile uyarlamalı hız sabitleyici ve şerit koruma fonksiyonlarını birleştirir.

*Porsche InnoDrive bazı ülkelerde mevcut değildir.

Göz Hizası Ekranı

Yeni, renkli Göz Hizası Ekranı da artık gerektiğinde destek sağlamak için mevcuttur. İlgili tüm sürüş bilgilerini, dikkatiniz dağılmadan doğrudan görüş alanınızda görebilirsiniz.

Porsche Dinamik Aydınlatma Sistemi Plus (PDLS Plus) içeren matris huzmeli LED uzun farlar

Seksen dört LED, geçiş yaparak veya parlaklığını azaltarak mevcut trafik durumuna göre ayarlanabilir. Bu, önünüzdeki yolun ters tarafındaki araçlardaki sürücülerin gözlerinin kamaşmaması ancak aynı zamanda bunların arasındaki ve yanlarındaki alanların yine de tam olarak aydınlatılması avantajını sağlar. Sizin tamamen önünüzdeki yola odaklanmanıza olanak tanır.
Porsche Dinamik Aydınlatma Sistemi Plus (PDLS Plus), navigasyon verilerine dayalı elektronik viraj lambaları ve dört yol ağzı lambası da içerir. Bir dört yol ağzına veya kavşağa yaklaşırken, ışığın huzmesi kısalır ve bunun yerine yolun sol ve sağ tarafları daha yoğun bir biçimde aydınlatılır.
Dizayn
Gücün hissettirdiği gibi görünür.

Broşürleri İndir

Cayenne Coupé ile ilgili tüm detaylar için broşürü indirebilirsiniz.

Bir Porsche Merkezi Bul

İletişim Bilgileri